Хмільницкий район - прапор
Хмільницька районна державна адміністрація
Офіційний сайт
25 травня 2024 року
для людей з обмeженими можливостями

Як ВПО отримати щомісячну допомогу від держави

21.07.2022 Кількість переглядів: 429

По-перше, для цього треба, аби ваш населений пункт був у переліку, який затверджує Міністерство з питань реінтеграції. Це повний список місць, де ведуться бої, або вони оточені чи тимчасово окуповані. Уряд постійно оновлює документ. Останню версію опублікували 8 липня.

 

По-друге, треба зареєструватися на новому місці і подати заявку на статус ВПО. Це можна зробили офлайн, звернувшись до ЦНАПу, відділу соцзахисту або до представників місцевої влади. Окрім документу, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, можуть знадобитися додаткові папери. Наприклад, якщо в паспорті немає даних про реєстрацію, можна пред’явити військовий квиток, трудову книжку або документи на квартиру чи будинок.

Подати заявки на статус внутрішнього переселенця й на отримання грошей можна й онлайн, в додатку "Дія". Для цього знадобиться картка єПідтримки (на неї будуть перераховувати гроші). Її можна також оформити онлайн. Міністерство радить оновити застосунок, аби працювали всі послуги. Опісля треба обрати послугу "одержання статусу ВПО". Система запитає актуальну адресу та попросить вказати геолокацію, аби її підтвердити.

 

Управління соціального захисту населення Хмільницької РВА

Конт.тел. (043388) 2-21-86

 

 

 


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація