Хмільницкий район - прапор
Хмільницька районна державна адміністрація
Офіційний сайт
25 травня 2024 року
для людей з обмeженими можливостями

Яка послідовність дій має бути здійснена суб’єктом господарювання для реєстрації та роботи програмного реєстратора розрахункових операцій?

18.12.2020 Кількість переглядів: 677

Суб’єкт господарювання, який має намір зареєструвати програмний реєстратор розрахункових операцій (далі -ПРРО), повинен перебувати на обліку в територіальному органі ДПС. Також на обліку має  перебувати його господарська одиниця, де буде використовуватись ПРРО, про яку суб’єкт господарювання повідомляє  відповідно до вимог п. 63.3 ст. 63 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ, із змінами.

 

Для реєстрації ПРРО складається заява за формою № 1-ПРРО (форма J/F 1316602). Заява в електронній формі подається на фіскальний сервер засобами Електронного кабінету або засобами Єдиного вікна подання електронної звітності.

Датою реєстрації ПРРО є дата формування фіскального номера ПРРО.

Також для роботи ПРРО необхідно надати дані сертифікатів електронних підписів та/або печаток. Такі дані вносяться до Реєстру на підставі поданого суб'єктом господарювання в електронній формі Повідомлення про надання інформації щодо кваліфікованого сертифікату відкритого ключа (для повідомлень щодо сертифікатів відкритих ключів, які застосовуються в ПРРО) (форма J/F 1391801). Таке Повідомлення подається згідно з Порядком обміну електронними документами з контролюючими органами, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 06.06.2017 № 557 (у редакції наказу Міністерства фінансів України від 01.06.2020 № 261).

Для переведення ПРРО в фіскальний режим роботи проводиться відкриття робочої зміни на такому ПРРО шляхом формування та направлення на фіскальний сервер Повідомлення про відкриття зміни ПРРО (форма J/F 1316801) в електронному вигляді.

Для закриття робочої зміни формується фіскальний звітний чек/ фіскальний звіт за таку зміну і направляється на реєстрацію на фіскальний сервер.

На період відсутності зв'язку між ПРРО і фіскальним сервером проведення розрахункових операцій суб'єктом господарювання здійснюється в режимі офлайн.

 

 ГУ ДПС у області

 


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація