Хмільницкий район - прапор
Хмільницька районна державна адміністрація
Офіційний сайт
18 травня 2024 року
для людей з обмeженими можливостями

З 1 лютого 2017 року у територіальних сервісних центрах МВС по всій Україні запроваджено ще один напрямок з надання послуг – це видача Довідок про відсутність (наявність) судимості

03.03.2017 Кількість переглядів: 14194

Замовлення Довідки можливе незалежно від місця реєстрації у зручному за місцем розташування територіальному сервісному центрі МВС (адреси на сайті hsc.gov.ua)   з вівторка по суботу, з 9:00 до 18:00 (у суботу до 16:45), без перерви на обід.

Заявнику під час подання запиту потрібно пред’явити посадовій особі територіального сервісного центру МВС документ, що посвідчує його особу, а також надати його копію.  Запит на отримання довідки заповнюється безпосередньо у адміністратора територіального сервісного центру МВС, на місці.

Видача Довідки здійснюється безкоштовно в строк до 30 календарних днів з дня надходження запиту станом на дату здійснення перевірки.

“Наш пріоритет реформи – це максимальне спрощення порядку надання послуг громадянам. Можливість на даний час отримати Довідку про відсутність судимості у територіальних сервісних центрах МВС — це розширення географії послуг. А найголовніше, ми працюємо над тим, аби вже незабаром Довідку громадяни змогли замовити та отримати в один “клік”, не виходячи з дому” – підсумував керівник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій.

 Для швидкого інформування та консультування громадян у сервісних центрах МВС працюють: сайт hsc.gov.ua, фейсбук-сторінка та телефон для довідок (044) 290-19-88.

Найближчим  територіальним сервісним  центром МВС для громадян з м. Хмільник та Хмільницького р-ну є ТСЦ № 0545 РСЦ МВС у Вінницькій області, який знаходиться за адресою: вул. Привокзальна, 40, м. Хмільник, Вінницька обл., тел. (04338) 2 44 75.

 

Інформацію надав начальник ТСЦ № 0545 РСЦ МВС у Вінницькій області Віктор Бабій.

 

 


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація