23 квітня 2024 року

З 15 лютого діятиме нерестова заборона на вилов щуки

13.02.2024 Кількість переглядів: 22

Як повідомили у Вінницькому рибоохоронному патрулі, з 15 лютого по 31 березня діятиме нерестова заборона на вилов щуки звичайної.

Ця заборона встановлена з метою забезпечення охорони цього виду риб під час міграції та відтворення, збільшення запасів щуки звичайної на водоймах у районі діяльності Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Вінницькій області.

Вилов цієї риби під час заборони є порушенням природоохоронного законодавства відповідно до ст. 85 КУпАП. За кожен незаконно добутий екземпляр порушнику доведеться сплатити збитки у розмірі 3468 грн.

«Нагадуємо рибалкам також і про заборону вилову риби на зимувальних ямах, яка діятиме до початку весняно-літньої нерестової заборони 2024 року», - йдеться у повідомленні.

Якщо ви стали свідком порушення природоохоронного законодавства, прохання повідомляти на номер «гарячої лінії» Вінницького рибоохоронного патруля: 068 018 37 52.