Хмільницкий район - прапор
Хмільницька районна державна адміністрація
Офіційний сайт
03 грудня 2023 року
для людей з обмeженими можливостями

З днем народження, Хмільник!

22.09.2023 Кількість переглядів: 41

Шановні гості та жителі славного міста над Бугом! 


Щиро та сердечно вітаю вас  із 661-ю річницею заснування перлини Поділля – міста Хмільник. Це прекрасне місто є окрасою Вінниччини, має особливий дух і шарм, віковічну історію і свої давні традиції.
Столітня історія славного міста продовжується добрими справами його щирих і працьовитих мешканців.  
На жаль, цього року День народження прекрасного курортного українського міста знову відзначаємо під час війни. Хмільник став затишним прихистком для багатьох людей, які постраждали від воєнних дій і вимушено залишили свої оселі. Багато військовослужбовців-хмільничан з гідністю здобувають Перемогу, волонтери та громадські організації, активні жителі Хмільника успішно допомагають усім можливим нашим землякам на передовій і вимушено переселеним особам у Хмільницькій громаді, відбудові осель на півдні України. 
Переконаний, що попереду у нас багато успішних проектів, свят і перемог, які ми зустрінемо під мирним небом на українській квітучій землі.!
      Бажаю  вам миру, міцного здоров’я, суспільної злагоди,  родинного щастя, достатку та  здійснення найзаповітніших мрій. Божого Вам благословення та нових успішних справ  на благо рідного міста та якнайшвидшої Перемоги!
З Днем народження Хмільник!
Слава Україні!

 


Начальник Хмільницької
районної військової адміністрації                    Богдан КУЗНЕЦ
 


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація