Хмільницкий район - прапор
Хмільницька районна державна адміністрація
Офіційний сайт
02 грудня 2023 року
для людей з обмeженими можливостями

З Днем усиновлення!

17.09.2023 Кількість переглядів: 23

Історію і країну творять люди, історію щасливого дитинства творять батьки. Батьківство - це велике щастя, і разом з тим велика жертовність.


Щиро вітаємо і пишаємося родинами, які усиновили дітей!
Віримо, що батьки та діти, яких об’єднала доля, будуть щасливими, адже родина, в якій є усиновлена дитина – це родина назавжди.
День усиновителя відзначався чотирнадцять років в нашій країні. З цього року згідно з Указом Президента України саме 17 вересня в Україні - День усиновлення. Це свято великого серця, безкорисної любові та безмежної доброти.
Кожне свято, і навіть невелике досягнення - це щоденна, кропітка і відповідальна робота, слова вдячності всім тим людям, чия наполеглива праця та активна суспільна позиція допомагає вирішити проблеми дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
Станом на 15 вересня .2023 року у Хмільницькому районі перебуває 333 дитини-сироти, дитини, позбавлених батьківського піклування, з них 269 дітей перебувають під опікою, 48 в прийомних сім’ях і дитячих будинках сімейного типу. На місцевих обліках дітей, які можуть бути усиновленні, перебуває -58 дітей.
В районі наразі проживає 98 усиновлених дітей.
До Хмільницького району перемістилось 9 опікунських сімей, в яких виховується 11 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.
Дитина у різні періоди свого життя запам’ятовує усе, що із нею відбувається в навколишньому світі. Кожна дитина має право і повинна мати сім’ю, маму і тата – це закон життя!
Наша повага і вітання всім, хто причетний до втілення цього закону в життя!
З Днем усиновлення!
 


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація