Хмільницкий район - прапор
Хмільницька районна державна адміністрація
Офіційний сайт
23 березня 2023 року
для людей з обмeженими можливостями

З Хмільницького району відправлено 2 тонни гуманітарної допомоги для мешканців Авдіївки

03.02.2017 Кількість переглядів: 607

         2 лютого за сприяння і організації Хмільницької районної державної адміністрації і Хмільницької районної ради відбувся збір та відправка двох тонн гуманітарної допомоги мешканцям Авдіївки, що на Донеччині. 

В Акції прийняли активну участь 28 сільських рад та Жданівська об’єднана територіальна громада, науково-виробниче агропромислове підприємство  «Візит» (с.Томашпіль) ,товариство з обмеженою відповідальністю «Хмільницьке» (с.Жданівка) та ряд інших сільськогосподарських підприємств,фермерських господарств, працівники управлінь,відділів, структурних підрозділів Хмільницької районної державної адміністрації, Хмільницької районної ради.

Було зібрано продукти харчування (крупи,макаронні вироби,борошно, хліб, цукор,масло рослинне, ковбаса, сало,печиво,чай,консервована продукція,дитяче харчування), речі для побуту та гігієни ( сірники,свічки,памперси), теплий одяг,одноразовий посуд.

Загальна вага відправленої продукції становить 2 тонни.

Паралельно підготовлено та укомплектовано вантаж, який буде відправлено 3 лютого для земляків-бійців АТО на Світлодарській Дузі та в Авдіївці та доставлений на місце призначення волонтерами Хмільниччини.  

Вантаж освячено благочинним Хмільницького благочиння УПЦ КП отцем Іваном.  

 

 

 


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація