14 серпня 2022 року

Захід для осіб з особливими потребами у Хмільницькому міськрайцентрі зайнятості

01.12.2016 Кількість переглядів: 503

01 грудня 2016 року Хмільницьким міськрайонний центром зайнятості проведено груповий Профконсультаційний захід для осіб з особливими потребами за участю 12 безробітних інвалідів.

Метою і завданням заходу полягала в ознайомленні з перспективами зайнятості, з додатковими гарантіями працевлаштування осіб з інвалідністю.

Захід проведено із залученням соціального партнеру - Хмільницького бюро правової допомоги. Працівники Бюро Мариніч Ганна Вікторівна та Шеремета Інна Юріївна ознайомили присутніх з юридичними можливостями співпраці з особами з інвалідністю.

В ході профорієнтаційного заходу, учасники активно спілкувалися, що сприяло формуванню толерантного ставлення до свого фізичного стану, адекватного оцінювання власних можливостей щодо працевлаштування, мотивації до активного пошуку роботи.

Оксана Забігайло

провідний фахівець з питань зайнятості

відділу надання соціальних послуг   Хмільницького міськрайцентру зайнятості