Малий Герб України
20 липня 2024 року
Facebook - логотип Twitter - логотип Instagam - логотип Youtube - логотип
Режим високої контрастності

Захист прав дитини в фокусі районної влади

25.05.2023 Кількість переглядів: 92

24 травня у програмі ZOOM в онлайн режимі відбулася робоча нарада з начальниками служб міських, селищної та сільких громад Хмільницького району.

Нарада  відбулася під головуванням  начальника служби у справах дітей Хмільницької районної військової адміністрації Оксани Костюк.

Під час спілкування обговорено низку актуальних питань, що стосуються ефективної співпраці з громадами району, безпосередньої роботи із забезпечення прав дітей району. Зокрема: внесення інформації в ЄІАС «Діти»; підготовка та подання щотижневої, місячної звітності та інформації на контрольні документи, запити. Обговорили також захист прав дітей, які перебувають в закладах інституційного догляду на цілодобовому перебуванні, (забезпечення влаштування дітей на період літніх канікул) та різне.

Служба у справах дітей Хмільницької РВА