Хмільницкий район - прапор
Хмільницька районна державна адміністрація
Офіційний сайт
25 травня 2024 року
для людей з обмeженими можливостями

Заходи з організації весняної акції з благоустрою та санітарної очистки території населених пунктів

17.03.2017 Кількість переглядів: 575

З метою недопущення причин та умов, що можуть призвести до погіршення санепідситуації, Держпродспоживслужба пропонує:

1. Забезпечити санітарну очистку, благоустрій та озеленення прибудинкових територій, вулиць, парків, скверів, меморіалів та культових споруд, що є на території населеного пункту.

2. Провести контроль за виконанням заходів з санітарної очистки та благоустрою на підприємствах, установах та організаціях, які знаходяться на території населеного пункту.

3. Забезпечити виявлення та ліквідацію стихійних сміттєзвалищ та вжити заходів, направлених на їх попередження.

4. Впорядкувати місця збору та тимчасового зберігання твердих побутових відходів (майданчики та сміттєзбиральні контейнери).

5. Вжити заходів щодо приведення в належний санітарний стан прибережних захисних смуг річок та інших водойм.

6. Визначити перелік та обсяг систем питного водопостачання, що потребують проведення капітального ремонту та забезпечити проведення ремонтних робіт,  дезінфекційних заходів,  лабораторного контролю якості питної води, шляхом укладання угод на проведення необхідних робіт та досліджень з ліцензованими установами та акредитованими лабораторіями.

7. Проведення заходів по знищенню гризунів (суцільна дератизація),  проведення дезінсекційних заходів  (комплексу профілактичних і винищувальних заходів для знищення кількості комах: комарів, мух, кліщів, тощо).

8. Провести санітарну очистку територій кладовищ, забезпечити на їх територіях місця для тимчасового зберігання відходів з встановленням контейнерів.

9. Забезпечити заходи по утриманню сільського сміттєзвалища: провести зачистку  території, провести ущільнення та пересипання відходів ґрунтом, територію обвалувати(частково), обсадити деревами (частково).

 

 

ГОЛОВА  КОМІСІЇ З РЕОРГАНІЗАЦІЇ,

ЗАСТУПНИК НАЧАЛЬНИКА

УПРАВЛІННЯ-НАЧАЛЬНИК  ВІДДІЛУ

БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ

ТА ВЕТЕРИНАРІЇ                                                                                                         В.В.ГРУШКО               

 

 


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація