Хмільницкий район - прапор
Хмільницька районна державна адміністрація
Офіційний сайт
18 квітня 2024 року
для людей з обмeженими можливостями

Запрошуємо на міжнародний форум "Від ініціативи – до дії"

10.05.2017 Кількість переглядів: 14510

29 – 31 травня 2017 року в Чернігові Міністерство молоді та спорту України в партнерстві з Чернігівською обласною державною адміністрацією, міжнародними інституціями, громадськими об'єднаннями проводитимуть Міжнародний форум "Від ініціативи – до дії".

Метою зазначеного заходу є обмін досвідом та кращими міжнародними і національними практиками щодо діяльності багатофункціональних молодіжних центрів, посилення співпраці в напрямі розвитку молодіжної інфраструктури в Україні.

Участь у форумі візьмуть 125 учасників, серед яких - іноземні партнери та представники центральних органів виконавчої влади, профільних структурних підрозділів місцевих державних адміністрацій, виконавчих комітетів об'єднаних територіальних громад, діючих молодіжних центрів, підліткових клубів, центрів юнацтва, центрів краєзнавства та туризму, бібліотечних закладів України, а також молодіжні працівники, які мають бажання розвивати мережу молодіжних центрів в Україні.

Для зголошення на участь у заході необхідно до 17 травня (включно) заповнити                       форму       реєстрації      за          посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeMeDwS12-Q-jN_sMLiu--dqy1Aa1pnWdTrUpQSmJ7Vujuh0w/viewform

Інформацію про відібраних учасників форуму буде повідомлено 19 травня.

Додатково інформуємо, що витрати на проїзд, проживання та харчування здійснюються за рахунок організаторів заходу.

Управління соціальної  та молодіжної політики Хмільницької райдержадміністрації 

 


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація