Хмільницкий район - прапор
Хмільницька районна державна адміністрація
Офіційний сайт
16 червня 2024 року
для людей з обмeженими можливостями

ЗЕКОНОМИВ - ДЕРЖАВА ПРЕМІЮЄ

08.06.2018 Кількість переглядів: 498

Так як і минулого року, під монетизацію підпадають зекономлених домогосподарствами 150 кіловат електроенергії, якщо цей ресурс використовується для опалення, або 100 кубів газу. У грошовому еквіваленті це 135 гривень та майже 700 гривень.

 

До 1 червня 2018 року підприємства-виконавці послуг з газо-, та електропостачання в паперовому та електронному вигляді надали Управлінню соціальної та молодіжної політики  списки енергоощадних субсидіантів із зазначенням суми невикористаної житлової субсидії.

Субсидіантам, які вели енергоефективне домогосподарство, для отримання коштів необхідно  до 1 вересня подати заяву до уповноваженої особи сільської ради, на підставі якої здійснюватиметься виплата грошової винагороди за енергоефективність.

Виплати в сільській місцевості здійснюватимуться  через банки або пошту за вибором отримувача. На момент подачі заяви рахунок в банку повинен бути уже відкритим. Відкриття рахунку в банку, як і вибір самої уповноваженої банківської установи, через які проводяться виплати має здійснюватися субсидіантом самостійно.

 У разі смерті особи, якій призначено житлову субсидію, монетизація виплачується за заявою особи із складу домогосподарства, на яку розраховано житлову субсидію в опалювальний сезон. 

 

Начальник відділу адресних допомог

Та соціальних компенсацій

УСМП Хмільницької РДА                                                                                                              Горобець О.П.

 


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація