01 липня 2022 року

Журі Пулітцерівської премії нагородили спеціальною відзнакою українських журналістів.

10.05.2022 Кількість переглядів: 278

09 травня 2022 року журі Пулітцерівської премії нагородили спеціальною відзнакою українських журналістів, котрі мужньо, попри ризик для життя, висвітлюють війну в Україні, розв’язану росією.

«Рада Пулітцерівської премії із задоволенням присуджує особливу відзнаку журналістам України за їхню мужність, витривалість та відданість правдивому репортажу під час безжального вторгнення володимира путіна в їхню країну та його пропагандистської війни в росії. Незважаючи на бомбардування, викрадення, окупацію та навіть смерть у своїх лавах, вони наполегливо намагаються надати точне уявлення про жахливу реальність, яка робить честь Україні та журналістам у всьому світі.», - повідомляється на офіційному сайті Пулітцерівської премії.