Хмільницкий район - прапор
Хмільницька районна державна адміністрація
Офіційний сайт
18 квітня 2024 року
для людей з обмeженими можливостями

Зустріч з бізнес-омбудсменом Вінниччини

25.07.2017 Кількість переглядів: 14129

В червні 2016 року між облдержадміністрацією, Вінницькою обласною Радою та  регіональною радою підприємців при облдержадміністрації підписано Меморандум про взаєморозуміння щодо утворення інституції бізнес-омбудсмена у Вінницькій області. 

З вересня 2016 року на Вінниччині працює бізнес-омбудсмен - директор та власник аудиторської фірми «GROSBUH» Швець Ігор Леонідович.  Бізнес-омбудсмен займається захистом інтересів бізнесу перед органами влади у Вінницькій області  на громадських засадах.

В рамках виконання заходів Регіональної програми розвитку малого і середнього  підприємництва на 2017 рік в області реалізується проект «Створення мережі бізнес-омбудсмена у Вінницькій області», в рамках якого до жовтня 2017 року планується  сформувати представництво бізнес-омбудсмена в районах області.

«26»липня 2017 року  о 10:00 годині у залі засідань Козятинської  районної державної адміністрації (м.Козятин вул.Героїв Майдану,20) відбудеться інформаційна зустріч-презентація, на якій увазі громадськості буде представлено Інституцію та представника бізнес-омбудсмена у Козятинському, Калинівському та Хмільницькому районах. Під час заходу бізнес-омбудсмен у Вінницькій області Ігор Швець поінформує підприємців про мету, цілі і завдання інституції, нові можливості, що відкриває співпраця бізнесу і нової неурядової установи. Крім того, власники і управлінці підприємницьких господарств зможуть познайомитись із офіційним представником бізнес-омбудсмена у своєму регіоні та налагодити відповідні контакти для забезпечення взаємовигідної співпраці.

На зустріч запрошуються представники малого і середнього бізнесу району.

 


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація